Strona firmowa – Lasting
Facebook – Lasting

Lasting od 1991 roku specjalizuje się w produkcji i rozwoju funkcjonalnych i zaawansowanych technicznie skarpet.

Lasting sport był rekomendowany przez ekspertów w technologii rozwijających się funkcjonalnych materiałów. Nowoczesna technologia produkcji przyniosła efekt na rynku produkcji wysoko zaawansowanych technologicznie skarpet. Twoim stopom zapewniamy komfort zarówno podczas uprawiania sportów ekstremalnych jak i w aktywnościach weekendowych. Współpraca z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie produkcji skarpet oraz z najlepszymi producentami włókien X-static. Coolmax, Outlast i Thermolite daje najnowsze i najlepsze rozwiązania technologiczne z których będziesz zadowolony. Produkty Lasting zawieraja unikalną technologię AirCond. Używamy materiałów odprowadzających nadmiar wilgoci takich jak propylenowe lub poliestrowe włókna, używanych w newralgicznych miejscach na stopie.

Aircond

Lasting Sport stosuje w produkcji nowy system technicznych włókien AirCond, który tworzy w skarpetach sieć przepuszczalnych kanalików. Ten rewolucyjny system odpowiada za cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru wody, oraz wewnetrzną termikę.

Hardtech

Specjalna technologia produkcji , polegająca na tym ,że są one tworzone z trzech warstw zabezpieczających na całej powierzchni skarpety. Miejsca dodatkowo narażone na zniszczenie materiału są dodatkowo wzmacniane specjalną powłoką.

Transpro

Skarpetki są bardzo lekkie i elastyczne. Części na pięcie, ścięgnie Achillesa, palcach, i krawędziach zewnętrznych stopy są dodatkowo wzmocnione specjalnym włóknem.

Transfer

Powierzchnię wewnetrzną wyłożono specjalnym pluszem, zwiększając komfort i umożliwiając wykorzystanie skarpetek przez cały rok.
W ofercie Lasting znajdziemy skarpety nieodzowne do uprawiania różnych dyscyplin sportowych :
trekking, trekking extreme, cross country, narciarstwo, hokej, narciarstwo biegowe, rolki, piłka nożna, golf, fitness, rower, bieganie a także wędkarstwo i myślistwo.